Hifu

Hifu (high intensity focused ultrasound). Rewolucyjny lifting bez skalpela. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Technologia ta wykorzystuje skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym zasięgu, w efekcie końcowym dając uczucie silnego napięcia skóry zarówno na twarzy jak i na ciele. Zabieg Hifu nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Dermomasaż

Zabieg wyszczuplająco – modelujący polegający na połączeniu masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa pod ciśnieniem fałd skóry który jest dodatkowo rozmasowywany przez ruchome rolki głowicy działając na podskórną tkankę tłuszczową rozbijając ją w konsekwencji likwidując celulit oraz modelując sylwetkę.

Liposukcja Kawitacyjna

Zabieg wyszczuplający polegający na rozrywaniu błony komórkowej komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Usprawnia to przepływ limfy, poprawia działanie układu krążeniowego i przemianę materii w komórkach.

Oczyszczanie + Peeling kawitacyjny na plecy

Zabieg oczyszczania pleców, wyraźnego odświerzenia za pomocą kawitacji.

Radiofrekwencja na wybrane partie ciała

Zabieg nazywany bezoperacyjnym liftiniem polegający na podgrzaniu tkanek znajdujących sie na poziomie skóry właściwej do temperatury 45-55 stopni C. W konsekwencji czego następuje kurczenie i zgrubienie włókien kolagenowych oraz pobudzenie fibroblastów,czyli komórek skóry, do regeneracji i produkcji kolagenu.

Zabieg Sonoforezy na plecy

Zabieg polegający na głębokim wnikaniu mocno skoncentrowanych substancji leczniczo-odżywczych poprzez stymulację skóry za pomocą ultradźwieków.