Hifu

Hifu (high intensity focused ultrasound). Rewolucyjny lifting bez skalpela. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Technologia ta wykorzystuje skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym zasięgu, w efekcie końcowym dając uczucie silnego napięcia skóry zarówno na twarzy jak i na ciele. Zabieg Hifu nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Mezoterapia bezigłowa

Zabieg określany jako niechirurgiczna forma wprowadzania do skóry różnych substancji leczniczych , które efektywnie ją odżywią, a w konsekwencji poprawiają jej wygląd oraz kondycję ogólną.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polegający na odpowiednio głębokim, intensywnym oraz bardzo gęstym nakłuwaniu okolic zabiegowych powodujący silne ujędrnienie skóry, zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcje drobnych zmarszczek i przebarwień. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Mikrodermabrazja korundowa

Zabieg polegający na bezinwazyjnym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą kryształków korundu , który pod ciśnieniem złuszcza i zasysa martwy naskórek.

Radiofrekwencja

Zabieg nazywany bezoperacyjnym liftingiem polegający na podgrzaniu tkanek znajdujących sie na poziomie skóry właściwej do temperatury 45-55 stopni C. W konsekwencji czego następuje kurczenie i zgrubienie włókien kolagenowych oraz pobudzenie fibroblastów,czyli komórek skóry, do regeneracji i produkcji kolagenu.

Zabieg oczyszczania twarzy + peeling kawitacyjny

Zabieg głębokiego oczyszczania twarzy , wygładzenia cery, wyraźnego odświeżenia za pomocą kawitacji.

Zabieg Sonoforezy

Zabieg polegający na głębokim wnikaniu mocno skoncentrowanych substancji leczniczo-odżywczych poprzez stymulację skóry za pomocą ultradźwięków.