Podkreśl swoje naturalne piękno dzięki najnowszej technologii

Jestem absolwentką rocznej Akademii Makijażu Permanentnego z elementami prawa i marketingu. Szkoliłam się w Biomedica Permanent Make-up Academy pod okiem międzynarodowej mistrzyni, artystki plastyka oraz wspaniałej trenerki Anity Petryszyn-Dopierała. Po rocznym przygotowaniu merytorycznym i praktycznym uzyskałam tytuł Mistrzyni mikropigmentacji.

Lekkość i naturalność to efekt, na jaki stawiam w wykonywaniu makijażu permanentnego sprawiając, że na twarzach moich klientek pojawia się uśmiech i radość. Największą zaletą makijażu permanentnego brwi , kresek na powiekach czy też ust jest niewątpliwie jego trwałość. Dzięki najwyższej jakości pigmentom BIOTIC PHOCEA, których używam oraz pigmentowaniu z należytą starannością, uzyskuję trwały i piękny kolorystycznie makijaż, który utrzymuje się na skórze nawet do 2 lat.

Jeśli wciąż masz obawy i nie wiesz czy makijaż permanentny jest właśnie dla Ciebie, to serdecznie zapraszam na konsultację w moim salonie – Atelier Urody w Żarowie, na której wykonam wizualizację wybranej partii twarzy, odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Miesiąc po pierwszej pigmentacji wykonuję korektę tzn. dopigmentowanie. Jest ona wliczona w cenę, a także niezbędna do uzyskania pełnego efektu końcowego.

Makijaż permanentny